HERE WeGo

2.0.12823 içinAndroid

4.8

9

Nokia'nın haritaları ve navigasyon aracı

328k

Bu uygulamayı oyla

Nokia'nın harita ve GPS için kendi referans aracını oluşturma projesi sonunda gerçek oldu. HERE Maps, temiz arayüzü ve çevrim dışı kullanımda harita indirme becerisi gibi güçlü yönleriyle Android için Google Maps'e bir alternatif olarak hizmet etme amacını taşır.

Uygulama bir çok farklı bölgeyi görüntülemenize ve farklı bilgi kaynaklarına başvurmanıza izin verir, ister klasik haritaların ve ana yolların görünümü, gerçek zamanda güncellenmiş bir trafik görüntüleyicisi ile isterseniz bölgedeki binaların tümünün 3D görüntüleriyle, ikinci özellik şu anda sadece belli şehirlerde mevcuttur.

Şüphesiz ki en büyük kazanımı telefonunuzda bir internet bağlantısı olmadığında da çalışabiliyor olması, bu da size belirli bir şehir ya da bölgedeki tüm coğrafi bilgileri bireysel paketlerle indirmenize izin verir. Buna benzer şekilde, tarayıcınız için ek ses paketleri de indirebilirsiniz.

Ayrıca,en beğendiğiniz yerleri kaydetmek için mağaza ve hizmet arama çubukları gibi diğer araçları da içerir ve hepsi de yerel ulaşım hizmetleri ile tamamen entegredir, bu da size sadece istediğiniz yere gitmenin en iyi yolunu sunmakla kalmaz aynı zamanda otobüs ve metroyu ne kadar süre beklemeniz gerektiğini de gösterir.
Uptodown X